Tıkanıklık Açma

   Lavabolardan ve banyolardan akmak bilmeyen ve klozetten taşan sular, sizin de ev / iş yerinizde tıkanıklık problemi yaşadığınızın en önemli göstergesidir. Peki bu durumda ne yapmalı?

   Tıkanıklık Açma öyle sanıldığı gibi kolayca halledilebilecek bir problem değildir. Marketlerden alacağınız kimyasal çözeltilerle tıkanıklık sorunundan kurtulmanız mümkün değildir. Henüz tam tıkanıklık oluşmadan zaman zaman kullanılan bu çözeltiler, kısmen işe yaramakla birlikte, içeriğinde bulunan yanıcı maddeler ve ağır kimyasallar nedeniyle pimaş borularınıza büyük ve kalıcı hasarlar vermektedirler.

   Tıkanıklık Açma da kullanılan yöntemlerden birisi de plastik pompalardır. Bu pompalar yardımıyla Tıkanıklık Açma gerçekleştirilmiş olmaz, fakat geçici bir çözüm arıyorsanız, işe yarayabilir. Yine de tıkanıklık açma konusunda, profesyonel bir ekipten yardım almak en mantıklı çözümdür.

     Tıkanıklık Neden Olur?

   Tıkanıklığın oluşmasının kesin sebebini tespit etmek için profesyonel bir ekiple, inceleme yapılmalıdır. Tıkanıklık problemine yol açan birden fazla neden olabilir. Önemli olan, en kısa sürede sizi çözüme götürecek olan sıkıntıyı belirlemektir.

 • Lavabolara dökülen yemek artıkları,
 • Banyo giderlerine düşen sabun artıkları, saç ve kıllar,
 • Atık yağların zamanla borularda donması
 • Pimaş borularda birikmiş kirler ve tortular,
 • Klozetlere düşmüş küçük çocuk oyuncakları vb.. maddeler,
 • İnşaat zamanından kalma tuğla ve taşların borularda birikmesi

   gibi birçok tıkanıklık nedeni olabilir. Sizin evinizde, iş yerinizde ya da yaşam alanınızda niçin tıkanıklık olduğunu bulmamız çok basit. Özel kameralı cihazlarımızla, tıkanıklığın kaynağına ulaşıyoruz ve sorunu en kısa sürede çözüyoruz.

     Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılıyor?

   Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet veren firmamız son teknoloji, güçlü ve kaliteli kameralı cihazlarla Tıkanıklık Açma işlemini yapmaktadır.

   Yaptığı işin garantisini veren, sorununuzu %100 olarak çözen uzman, deneyimli ve profesyonel ekibimizle her zaman tüm tesisat sorunlarında ve işlerinizde yardımınıza hazırız. Çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşın. Tıkanıklık sorunu için, size en yakın uzman ekibimizi yönlendiriyoruz. Tıkanıklık sorununa yol açan nedeni, fayansları ve duvarları kırıp dökmeden tespit eden ekibimiz, özenli bir çalışma gerçekleştirmeyi garanti etmektedir.

   Her zaman müşterileri için en iyisini planlayan ve organize eden Protek Mühendislik olarak, en kısa zamanda Tıkanıklık Açma işleminizi yapıyoruz. Özel kameralı cihazlarımızla, hangi boruda ya da giderde tıkanıklık oluştuğunu hemen buluyoruz.

   İşinizi garantiye almak ve kaliteli bir hizmet için bize ulaşabilirsiniz.

     Tıkanıklık Açmada Niçin Profesyonel Yardım Önemli?

   Çünkü Tıkanıklık Açma hususunda, profesyonel bir ekipten yardım alırsanız;

 • İşinizi riske atmamış olursunuz.
 • Zamanınız size kalır, sizin yerinize biz uğraşırız.
 • Yapılan iş %100 garantilidir.
 • Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.
 • Ödeyeceğiniz ücret bellidir, ekstra ücretlerle uğraşmazsınız.
 • Kırıp dökme olmadan tıkanıklık sorunu çözülmüş olur.

Siz de bu avantajlardan, kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için bizi arayabilirsiniz. 

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız