Su Sızıntı Tespiti

Yeri bilinen veya bilinmeyen bir tesisat da Su Sızıntı Tespiti özel metotlar ve yöntemler ile profesyonel ekiplerce yapılmaktadır. Su Sızıntı Tespitinde çözümün tek merkezi Protek Mühendislik İstanbul ve Ankara'nın tamamına hizmet vermektedir.

   Evinizi kırılmasın, masraflarınız katlanmasın, zamanınız kaybolmasın diye biz buradayız. Unutmayın teşhisi konulmayan tedavi, tedavi değildir.

   2002 yılında Avrupa'dan transfer ettiği son teknoloji cihazlarla tecrübesini birleştirerek bu sistemin teorisini (3-T formülü) oluşturmuş olan Protek Mühendislik, alanında oldukça iddialıdır. Konutlardaki rutubet, su sızıntısı, atık su tıkanıklıkları, kalorifer su eksiltmesi ve buna benzer onlarca servis hizmetimiz ile problemlerinizi konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden noktasal olarak tespit ve tamir yapmaktayız.

   Firma yetkilisi Abdullah Bey şu bilgileri bizimle paylaştı;

   “Bize göre Türkiye'nin iki tane problemi bulunmaktadır.

Biz Protek Mühendislik firması olarak sıhhi tesisat alanında bu iki problemi çözdük. Protek firması İstanbul’un tamamına hizmet vermektedir. 2007 yılında yapmış olduğumuz yatırımlar ile hizmet kapasitesini %100 attırarak şehirler arası hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca araç ve gereçlerine katmış olduğu son teknoloji cihazlar ile yerin 1–2 metre altındaki tesisat kaçaklarını tespit etmektedir.

   Türkiye’de bilinçsiz su kullanımı nedeniyle kullanılabilir su miktarı azalmakta olup su fakiri ülkeler arasına hızla ilerlemektedir. Sorumluluk ilkesi ile hareket eden Protek Mühendislik firması şehir şebekelerindeki yeraltı tesisat kaçaklarının tespiti ile aynı zamanda bu gibi çalışmaları yapan yabancı sermaye şirketler vasıtası ile yurt dışına çıkan dövizi önleyici projelere imza atmaktadır. 2008 yılını kaçakları önleme yılı ilan etmiş bulunmaktayız.%100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Protek firması bu gibi konularda bir ilke imza atmış bulunmaktadır.

   İl ve ilçelerdeki şehir şebeke kayıplarının hesaplanması ve kaçakların tespiti hususunda günümüzde yetişmiş uzman eleman çok az bulunmaktadır. Protek Mühendislik firması 2008 yılında bu projelere daha çok yatırım yapma kararı almış bulunmaktadır. Son olarak diyoruz ki;

 Şehir şebekelerindeki kayıpları önleme hususunda yöneticilerimiz daha duyarlı olursa ve halkımızı bilinçli su kullanımı konusunda bilgilendirirsek gelecek nesillere daha güzel bir Türkiye bırakmış olacağız, sorumluluk hepimizin.”

 

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız


Acil Destek Hattı
444 0 851